תפריט בית חפש

עסקי | מכון אדלר

6% הנחה למחזיקי מפתח דיסקונט

מכון אדלר מכון אדלר

מאחורי כל עובד מצליח, עומד ארגון משקיע – כלי עבודה של מכון אדלר לארגונים תומכי משפחה
בחברה המערבית בכלל ובישראל בפרט, הקוד החברתי שם את העיסוק ואת חיי הקריירה במקום הראשון, מבחינת משאבי הזמן והאנרגיה שמשקיע האדם. ההתפתחות הטכנולוגית  המודרנית מעצימה את זליגת הזמן המוקדש לעבודה, אל תוך שעות הפנאי . כך, הופך האיזון בין חיי המשפחה והקריירה, לדק ביותר.

המשפחה –  מהווה את החוסן, העוצמה והכוח המניעים את העובד. העבודה – מעצימה את האדם ומספקת לו משמעות, ככל שתחושת השייכות שלו לארגון חזקה יותר. שני הגורמים מזינים זה את זה וכאשר האיזון בין השניים מופר- לעובד קשה לתפקד.

כלי עבודה מרכזיים לארגון:
קבוצות הדרכה להורים- לחיזוק מיומנויות הוריות והנהגת המשפחה לצד פיתוח הקריירה – האיזון המורכב של חיי המשפחה עם חיי העבודה.
יעוץ פרטני/זוגי/משפחתי  מיועד לעובדים ומשפחותיהם בעיתות מעברים ומשברים ודילמות יום יומיות, הקשורות בגידול הילדים וביחסים במשפחה. מיועד למשפחות נורמטיביות, מתפקדות.
ייעוץ ארגוני הומניסטי- סדנאות לפיתוח צוות ומערך יחסים ותקשורת בינאישית בין עובדים ומנהלים, והגברת תחושת השייכות והמוטיבציה האישית.
הרצאות לארגונים- הרצאות של מיטב המרצים בכל רחבי הארץ , במגוון נושאים הקשורים ביחסים בכלל,  וביחסים במשפחה בפרט.
הכנה לפרישה מהעבודה- עבודה בקבוצות- הקניית  מיומנויות הדרושות להתארגנות מחדש, ובניית תכנית אישית. סיוע לפורש בניצול המצב החדש להתחזקות ותיעול היכולות לכיוונים חדשים.


כתובת:liane@m-adler.com
טלפון:09-9727909
אתר אינטרנט: http://www.machon-adler.co.il/?page_id=128
חזרה לעמוד הבית חזרה לעמוד קודם
next-in R2